ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΣ 2023 -1η

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΓΟ 2022-2023
3 Ιανουαρίου, 2023
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΔΣ 2023 -1η
15 Ιανουαρίου, 2023

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                Αστακός, 11/01/2023

ΝΟΜΟΣ  ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ                                     Αριθ. Πρωτ. 4
Ν.Π.Ι.Δ. ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ
ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Τηλ. 2646041482           

email: koinofelisxiromerou2019@gmail.com

ΠΡΟΣ: Τα τακτικά Μέλη του

Διοικητικού Συμβουλίου

(ως Πίνακα Αποδεκτών)

ΚΟΙΝ: Αναπληρωματικά Μέλη

του Διοικητικού Συμβουλίου

(ως πίνακα Αποδεκτών)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Καλεί σε Συνεδρίαση, την 16η του μηνός Ιανουαρίου του έτους 2023 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:30, στον Αστακό στα γραφεία της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Ξηρομέρου για συζήτηση και λήψη απόφασης στα κάτωθι θέματα :

1. Συγκρότηση επιτροπής παραλαβής υπηρεσιών Ν. 4412/16 έτους 20223.
2. Συγκρότηση επιτροπής παρακολούθησης και παραλαβής προμηθειών έτους 2023.
3. Συγκρότηση επιτροπής αξιολόγησης ενστάσεων και προσφυγών προμηθειών-υπηρεσιών έτους 2023.
4. Ορισμός τριμελούς επιτροπής επιλογής έκτακτου προσωπικού και προσωπικού ΙΔΟΧ έτους  2023.

5. Έγκριση δαπάνης και καταβολή των ανάλογων ποσών για διάφορες υποχρεωτικές δαπάνες (φαρμακείο, καύσιμα, τηλεφωνικά, ταχυδρομικά, μισθοδοσίες προσωπικού, απόδοση κρατήσεων κλπ.) έως την έγκριση του προϋπολογισμού έτους 2023.

                                                              Ο Πρόεδρος

Μάντζαρης Ελευθέριος

Στη Συνεδρίαση καλείται να παραστεί ο Δήμαρχος κος Τριανταφυλλάκης Ιωάννης, προς τον οποίο κοινοποιείται η παρούσα.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπαμπούρης Κωνσταντίνος (Δημοτικός Σύμβουλος)
  2. Γαλάνης Ιωάννης (Δημοτικός Σύμβουλος)
  3. Ιωάννης Ζορμπάς (Δημοτικός Σύμβουλος)
  4. Δέσποινα Λιότου (Δημότης)
  5. Παρθενία Ταπραντζη (Εκπρόσωπος συλλόγου)
  6. Γεώργιος Συγγούνης (Εκπρόσωπος εργαζομένων)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παλιογιάννης Παναγιώτης (Δημοτικός Σύμβουλος)
  2. Μακρής Σωτήριος (Δημοτικός Σύμβουλος)
  3. Κολοβός Χρήστος (Δημοτικός Σύμβουλος)
  4. Πατσιά Βάγια (Δημότης)
  5. Ιωάννα Ρεπάνη-Ζούλα (Εκπρόσωπος συλλόγου)
  6. Χολή Ελένη (Εκπρόσωπος εργαζομένων)